II Niedziela Zwykła 16 sty­cz­nia 2022 r.

Przeży­wamy dzisiaj 2 Niedzielę Zwykłą. Rozpoczy­namy Tydzień Mod­l­itw o Jed­ność Chrześcijan.

W poniedzi­ałek: wspom­nie­nie św. Antoniego — opata, we czwartek wspom­nie­nie św. Agnieszki.

W przyszła niedzielę, 23 sty­cz­nia, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z dziećmi i rodzi­cami przy­go­towu­ją­cymi się do I Komu­nii świętej.

W ubiegłą niedzielę na ogrze­wanie koś­cioła nasi parafi­anie złożyli ofi­ary w wysokości 1605 zł.

23 czer­wca o godz. 18.00 Ks. Biskup Adam Bab udzieli Sakra­mentu Bierz­mowa­nia naszej młodzieży. Osoby, które w tym dniu rez­er­wowały ter­miny Mszy św. pros­zone są o kon­takt w zakrys­tii.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Hen­ryce i Zbig­niewowi Słowikowskim, Teodorze Gutek i Agnieszce Porzak. O tę posługę bardzo proszę w sobotę o godz. 8.30: Elż­bi­etę Nogę, Hal­inę Pochwatkę, Krystynę i Mirosława Królów.

W ostat­nim tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty:

śp. Czesławę Wąsik

• za Zmarłą będzie spra­wowana Msza św. 8 lutego 2022 r. g. 16.00 – w 30 dzień po śmierci

Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.