Niedziela Chrztu Pańskiego 9 sty­cz­nia 2022 r.

Przeży­wamy dzisiaj uroczys­tość Chrztu Pana Jezusa w Jor­danie. Dzisiejsza niedziela kończy litur­giczny okres Nar­o­dzenia Pańskiego.

Dzisiaj w cza­sie Mszy św. o godz. 11.00 kandy­daci do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia razem ze wspól­notą parafi­alną odnowią przyrzeczenia chrz­cielne. Po zakońc­zonej liturgii krótkie spotkanie infor­ma­cyjne dla kandy­datów i ich rodz­iców.

Dzięki ofi­arności i dobremu sercu naszych Parafian pomoc świąteczna w postaci pro­duk­tów spoży­w­czych i środ­ków czys­tości dotarła do 13 rodzin naszej wspól­noty parafi­al­nej. Dobro wyświad­c­zone innym wraca…i wróci z pewnoś­cią.

Ofi­ary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę przez­naczamy na ogrze­wanie naszego koś­cioła.

W piątek w świ­etl­icy w Gardzieni­cach spotkanie oazowe. Na godz. 18.00 – zapraszamy dzieci młod­sze, na godz. 18.45 – młodzież.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Mon­ice i Łukas­zowi Sztor­com, Mał­gorza­cie Sidor, Roksanie i Ire­nie Zaborek. O tę posługę bardzo proszę w sobotę o godz. 8.30: Hen­rykę i Zbig­niewa Słowikows­kich, Teodorę Gutek i Agnieszkę Porzak.

W ostat­nim tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty:

śp. Elż­bi­etę Cyra­nowską

• za Zmarłą będą spra­wowane Msze św.

4 lutego 2022 r. g. 17.30 – w 30 dzień po śmierci

19 lutego 2022 r. g. 17.00 – (of. Państwo Jaro­min­iowie)

Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.