III Niedziela Zwykła 23 sty­cz­nia 2022 r.

Przeży­wamy dzisiaj 3. Niedzielę Zwykłą.

W tym tygod­niu: 25 sty­cz­nia – święto Nawróce­nia Św. Pawła.

Spotkanie for­ma­cyjne dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św. i ich rodz­iców w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam.

W najbliższym cza­sie chcemy rozpocząć kon­fer­encje przy­go­towu­jące do zawar­cia małżeństwa sakra­men­tal­nego. Narzec­zonych planu­ją­cych zawar­cie Sakra­mentu Małżeństwa bardzo proszę o kon­takt w zakrys­tii.

Spotka­nia oazowe w piątek w świ­etl­icy w Gardzieni­cach. Na godz. 18.00 – zapraszamy dzieci młod­sze, na godz. 18.45 – młodzież.

Pole­cam uwadze wiernych prasę katolicką. Jest dostępny Gość Niedzielny, Niedziela.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu Elż­biecie Nodze, Halinie Pochwatce, Krystynie i Mirosła­wowi Królom. O tę posługę proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30 Państwa: Beatę Grze­gor­czyk, Agnieszkę i Marcina Wlizło, Annę i Zenona Sos­nows­kich.