XXXIII Niedziela Zwykła 14 listopad 2021 r.

Przeży­wamy 33. Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary zbier­ane do puszki przed świą­tynią przez­naczamy na Car­i­tas, która w obliczu zbliża­jącej się zimy, przy­go­towuje pomoc dla ludzi bezdomnych.

W dzisiejszą niedzielę, Mszę św. o godz. 9.00 z udzi­ałem kandy­datów do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia i ich rodz­iców.

22 listopada br. (w poniedzi­ałek) o godz. 18.00, na ple­banii, spotkanie Rady Dusz­paster­skiej naszej Parafii. Panie i Panów Rad­nych bardzo proszę o obec­ność.

Różaniec wypominkowy w naszej Parafii w niedziele listopada aż do Adwentu o godz. 8.20 i 10.20.

Nasza świą­ty­nia w okre­sie zimowym jest ogrze­wana. Ofi­ary składane w dzisiejszą niedzielę przez wiernych na tacę przez­naczamy na ogrze­wanie koś­cioła. W imie­niu całej wspól­noty parafi­al­nej wyrażam głęboką wdz­ięczność za zrozu­mie­nie i zaan­gażowanie.

W ramach pro­jektu ter­mo­mod­ern­iza­cji naszej świą­tyni w najbliższych tygod­ni­ach rozpoczniemy mon­taż pan­eli fotowoltaicznych, które będą zasi­lały oświ­etle­nie koś­cioła i ogrze­wanie zakrys­tii. Koszt inwest­y­cji – 43 000 zł. Przy­go­towu­jemy się do aranżacji terenu wokół krzyża misyjnego. Na FB zamieś­ciłem wstępny pro­jekt przy­go­towany przez Państwa Agnieszkę i Michała Boguszów. Do naszych prac przy wycince drzew i czyszcze­niu rynien przed zima potrze­bu­jemy zwyżkę z koszem. Infor­ma­cje na ten temat można przekazać w zakrys­tii lub bezpośred­nio tele­fon­icznie.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu: Bar­toszowi, Maciejowi, Agnieszce, Andrze­jowi i Tere­sie Danielom. W najbliższą sobotę na godz. 8.30 zapraszam do sprzą­ta­nia koś­cioła Państwa: Milenę Kasperek, Joannę i Stanisława Mici­ułów, Teodorę Olszewską. Z całego serca dziękuję Państwu: Ninie Jaromiń, Elż­biecie Jaromiń, Bar­barze Lesiewicz, Alfredzie Rudz­ińskiej, Marii Augusty­niak i Tomas­zowi Jaro­min­iowi za pomoc przy uprząt­nię­ciu liści z alei wjaz­dowej do koś­cioła.

W dni­ach 30 kwiet­nia – 7 maja 2022 r. Parafia orga­nizuje wyjazd formacyjno-​integracyjny do Włoch (Dolomity i Toska­nia). Mamy jeszcze 10 miejsc wol­nych. Na sto­liku z prasą jest pro­gram tego wyjazdu.

Jest już kalen­darz litur­giczny na przyszły rok. Osoby, które pragną zarez­er­wować ter­min Mszy św. pros­zone są o kon­takt w zakrys­tii.

10. W ostat­nim tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty

śp.Józefa Klucha

23 listopada 2021 r. Godz. 16.30 PP. Elż­bi­eta i Mar­ian Parkowie

7 grud­nia 2021 r. Godz. 16.00 30. dzień po śmierci

8 sty­cz­nia 2022 r. Godz. 16.00 PP. Bogu­miła i Stanisław Sidorowie

śp. Marka Porocha

6 grud­nia 2021 r. Godz. 16.00 30. dzień po śmierci

5 sty­cz­nia 2022 r. Godz. 16.30 Koledzy z pracy

7 lutego 2022 r. Godz. 16.30 Koledzy z pracy

7 marca 2022 r. Godz. 16.30 Per­sonel Oddz. Aler­gologii i Chorób Płuc Szpi­tala przy al. Kraśnick­iej w Lublinie

7 kwiet­nia 2022 r. Godz. 16.30 Koledzy z Firmy SIPMA Lublin

Pole­ca­jmy Bożemu Miłosierdziu Zmarłych w naszej ufnej mod­l­itwie.