XXXII Niedziela Zwykła 7 listopad 2021 r.

Przeży­wamy 32. Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary składane do puszki w dzisiejszą niedzielę przez­naczamy na fun­dację „Pomoc Koś­ciołowi w potrzebie“.

W czwartek, 11 listopada, przy­pada 103. rocznica odzyska­nia przez Pol­skę niepodległości. Msze św. o godz. 9.00 i 11.00. W cza­sie Eucharys­tii o godz. 11.00 będziemy mod­lić się w intencji naszej Ojczyzny.

W przyszłą niedzielę, na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszam serdecznie kandy­datów do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia i ich rodz­iców.

Różaniec wypominkowy w naszej Parafii w niedziele listopada aż do Adwentu o godz. 8.20 i 10.20.

Nasza świą­ty­nia w okre­sie zimowym jest ogrze­wana. Ofi­ary składane w przyszłą niedzielę przez wiernych na tacę przez­naczamy na ogrze­wanie koś­cioła. W imie­niu całej wspól­noty parafi­al­nej wyrażam głęboką wdz­ięczność za zrozu­mie­nie i zaan­gażowanie.

W ramach pro­jektu ter­mo­mod­ern­iza­cji naszej świą­tyni w najbliższych tygod­ni­ach rozpoczniemy mon­taż pan­eli fotowoltaicznych, które będą zasi­lały oświ­etle­nie koś­cioła i ogrze­wanie zakrys­tii. Koszt inwest­y­cji – 43 000 zł.

W piątek 12 listopada w świ­etl­icy w Gardzieni­cach spotkanie oazy dzieci i młodzieży. Na godz­inę 18.00 – zapraszamy dzieci, na godz­inę 18.45 – młodzież. Serdecznie zapraszamy tych, którzy do tej pory już przeży­wali taką for­ma­cję i wszys­t­kich tych, którzy chcieliby dołączyć do tej grupy dusz­paster­skiej.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu: Ewie i Medar­d­owi Miaz­gom, Syl­wii i Bartłomiejowi Sko­rkom. W najbliższą sobotę na godz. 8.30 zapraszam do sprzą­ta­nia koś­cioła: Bar­tosza, Macieja, Agnieszkę, Andrzeja i Teresę Danielów.

W dni­ach 30 kwiet­nia – 7 maja 2022 r. Parafia orga­nizuje wyjazd formacyjno-​integracyjny do Włoch (Dolomity i Toska­nia). Mamy jeszcze 10 miejsc wol­nych. Na sto­liku z prasą jest pro­gram tego wyjazdu.

Jest już kalen­darz litur­giczny na przyszły rok. Osoby, które pragną zarez­er­wować ter­min Mszy św. pros­zone są o kon­takt w zakrys­tii.

W min­ionym tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej parafi­al­nej wspól­noty śp. Stanisława-​Franciszka Zalewę. Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.