XXIV Niedziela Zwykła 17 wrześ­nia 2023 r.

Przeży­wamy 24. Niedzielę Zwykłą. W dzisiejszą niedzielę w cza­sie Mszy św. o godz. 11.00 obrzęd poświęce­nia ple­caków i przy­borów szkol­nych dla uczniów klas I.

W przyszłą niedzielę, 24 wrześ­nia, po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla uczest­ników piel­grzymki do sank­tu­ar­iów w Bieszczadach.

Uroczys­tość I Komu­nii Świętej będzie w naszej Parafii 19 maja 2024 roku. Do końca wrześ­nia, bardzo proszę, o zgłaszanie dzieci, które decy­dują się na przeży­cie tego wielkiego wydarzenia w naszej Parafii. Spotkanie dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii Świętej i ich Rodz­iców– niedziela 1 października 2023 r. po Mszy św. godz. 11.00.

Spotka­nia dla narzec­zonych planu­ją­cych zawar­cie Sakra­mentu Małżeństwa – okres Wielkiego Postu 2024 – ter­miny do ustal­e­nia.

Zapraszamy chłopców którzy chcieliby pełnić posługę przy ołtarzu jako min­is­tranci lub lek­torzy. Spotkanie dla kandy­datów w sobotę 23 wrześ­nia 2023 r. o godz. 10.00.

Pasieka Mille­fiori, mająca swoją siedz­ibę przy naszej parafii, ofer­uje miody nek­tarowe: wielok­wia­towy i rzepakowy i miód spadziowy w cenie 45 zł. 15 zł z każdego sprzedanego słoika przez­naczamy na remont naszej świą­tyni, pozostałą kwotę na bieżące wydatki związane z utrzy­maniem pasieki. Sprzedaż miodu w zakrys­tii.

Serdecznie dziękuję za posprzą­tanie naszej świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu: Hon­o­ra­cie Lis, Alinie i Witoldowi Pawłowskim, Aga­cie i Łukas­zowi Chrześ­ci­jankom, Annie i Bolesła­wowi Potem­b­skim, Mar­ius­zowi Kasperkowi. W sobotę na godz. 8.30 zapraszam do sprzą­ta­nia koś­cioła Państwa: Alicję Kotyło, Beatę i Krzysztofa Baranów, Lucynę Kusy i Mar­i­annę Zaj­małę. Osoby, które nie zadeklarowały gotowości do sprzą­ta­nia koś­cioła proszę o sol­i­darną pomoc w zakupie kwiatów.

W min­ionym tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej parafi­al­nej wspól­noty śp. Adama Moradewicza. Za naszego Zmarłego Brata będą spra­wowane Msze św.:

3 października 2023 r. o godz. 16.00 (30 dz. po śm.)

30 lpaździernika 2023 r. o godz. 17.00 (Rodz­ina Paradów)

I śp. Mirosławę Hereć. Za naszą Siostrę będą spra­wowane Msze św.:

6 października 2023 r. o godz. 17.30 (30. dz. po śm.)

7 listopada 2023 r. o godz. 16.30 (p. Anna Szczepanowska z dziećmi).