VI Niedziela Wielka­nocy 14 maja 2023 r.

Przeży­wamy dzisiaj VI Niedzielę Wielka­nocną. Ofi­ary zbier­ane do puszki przez cały miesiąc maj przez­nac­zone są na Car­i­tas na Waka­cyjne Dzieło Pomocy Dzieciom

W tym tygod­niu: 16 maja – święto litur­giczne św. Andrzeja Boboli, Patrona Pol­ski.

Próby litur­giczne dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii św.: poniedzi­ałek (15 maja) i czwartek (18 maja) o godz. 17.00. Bardzo proszę o obec­ność. Proszę, aby dzieci miały przy­go­towane tek­sty przewidziane na uroczys­tość I Komu­nii św.

Przez cały miesiąc maj w dni powszed­nie po Mszy św. wiec­zorowej o godz. 18.30, a w niedziele i uroczys­tości o 10.30, uwiel­bimy Pana Jezusa w Najświęt­szym Sakra­men­cie poprzez śpiew Litanii Lore­tańskiej ku czci Jego i naszej Matki.

Osoby, które zapisały się na piel­grzymkę po sank­tu­ar­i­ach bieszczadz­kich bardzo proszę o wpłatę zal­iczki w wysokości 200 zł.

Na potrzeby naszej wspól­noty wpłynęła ofi­ara indy­wid­u­alna – 500 zł — Ofi­ar­o­dawcy (Stryjno Pier­wsze). Serdecznie dzięku­jemy za troskę o naszą Parafię.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Janinie, Annie, Mar­cie Szy­monowi i Markowi Moł­do­chom. Państwo ofi­arowali za remont naszej świą­tyni – 200 zł. Serdecznie dzięku­jemy. O tę pomoc przy sprzą­ta­niu koś­cioła proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30. Państwa: Monikę i Łukasza Sztor­ców, Annę i Jarosława Jeleniów, Mał­gorzatę Sidor.