XIV Niedziela Zwykła 5 lipca 2020 r.

Przeży­wamy dzisiaj 14. Niedzielę Zwykłą.

Po Mszy św. o godz. 11.00 – zmi­ana tajem­nic różań­cowych.

W tym tygod­niu: 11 lipca (sob­ota) święto św. Benedykta – patrona Europy.

W dni­ach 1324 lipca br. jestem na urlopie. Bardzo proszę, aby sprawy kance­laryjne załatwiać do końca tego tygod­nia. W sprawach ważnych proszę kon­tak­tować się ze mną, dzwoniąc na numer mojego tele­fonu komórkowego.

Za dwa miesiące, 8 wrześ­nia będziemy przeży­wali uroczys­tość odpus­tową w święto Nar­o­dzenia NMP. W tym dniu będziemy także dziękowali Panu Bogu za plony tego roku. Gospo­darzami tegorocznych dożynek będą mieszkańcy Stryjno Pier­wsze.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu Jaro­min­iom. O tę posługę proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30.

W ostat­nim tygod­niu Bóg powołał do wieczności śp. Jana Bed­nar­czyka. Pole­ca­jmy Zmarłych z naszych rodzin Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.