III Niedziela Wielka­nocy 23 kwiet­nia 2023 r.

Przeży­wamy dzisiaj III Niedzielę Wielkanocną.

W dzisiejszą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. z udzi­ałem młodzieży przy­go­towu­jącej się do Sakra­mentu Bierz­mowa­nia. Po Mszy św. krótkie spotkanie for­ma­cyjne.

Na potrzeby remontu naszej świą­tyni wpłynęły następu­jące ofi­ary indy­wid­u­alne: 300 zł – p. Paweł Zaręba (Lublin), 200 zł – Ofi­ar­o­daw­czyni (Stryjno I), 200 zł – Ofi­ar­o­dawca (Kol. Wyg­nanow­ice), 200 zł – Ofi­ar­o­dawcy (Gardzienice), 300 zł – p. Józef Jarecki (Ste­fanówka), 200 zł – Ofi­ar­o­dawcy (Stryjno I), 500 zł – p. Mateusz Krupa (Lublin). Serdecznie dzięku­jemy za pomoc dla Parafii.

W tym tygod­niu:

• kon­tynu­u­jemy szpachlowanie i mal­owanie stropu

• dokończymy mon­taż nagrzewnicy gazowej

• kon­tynu­u­jemy tynkowanie ścian zewnętrznych koś­cioła wraz z wyko­naniem pod­bitki

• rozpoczniemy prace przy ścianach wewnętrznych

• ofer­u­jemy do sprzedaży piec na olej opałowy (zain­tere­sowanych proszę o kon­takt tel. 501 046 484)

• na jutro na godz. 7.00 potrze­bu­jemy kilku panów do pomocy przy demon­tażu pieca

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Państwu: Mał­gorza­cie, Katarzynie i Julii Adamek. O tę pomoc proszę w najbliższą sobotę o godz. 8.30. Państwa: Anetę, Adri­ana, Jarosława i Agatę Czar­nec­kich.