III Niedziela Adwentu 12 grud­nia 2021 r.

Przeży­wamy 3. Niedzielę Adwentu. Ofi­ary składane do puszki przekazu­jemy na rzecz CAR­I­TAS, która orga­nizuje „Wig­ili­jne Dzieło Pomocy Dzieciom“.

17 i 18 grud­nia będą miały miejsce w naszej wspól­no­cie parafi­al­nej Rekolekcje Adwen­towe. Porządek spotkań rekolek­cyjnych jest następu­jący:

17 grud­nia (piątek):

godz. 10.00 – Msza św. z nauką rekolek­cyjną

godz. 17.00 – Msza św. z nauką rekolek­cyjną

18 grud­nia (sob­ota):

godz. 10.00 – Msza św. z nauką rekolek­cyjną

godz. 12.00 – Msza św. z nauką rekolek­cyjną

godz. 17.00 – Msza św. z nauką rekolek­cyjną.

Nauki rekolek­cyjne głosi ks. Adrian Komorowski – wikar­iusz z Piask.

Sakra­ment Pokuty i Pojed­na­nia w sobotę 30 min. przed każdą Mszą św. Ofi­ary składane przez wiernych w sobotę są przez­nac­zone do dys­pozy­cji Księdza Rekolekcjon­isty. Bardzo proszę o zgłaszanie w zakrys­tii chorych. Odwiedziny chorych z posługą sakra­men­talną 20 grud­nia (poniedzi­ałek) od godz. 10.0012.00.

W przyszłą niedzielę w cza­sie Mszy św. o godz. 11.00 zostaną poświę­cone fig­urki Pana Jezusa do szopek bożonar­o­dzeniowych. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodz­iców.

W zakrys­tii można nabyć świece CAR­I­TAS na nasze stoły wig­ili­jne. Na sto­liku z prasą są dostępne torby chary­taty­wne rozprowadzane przez Car­i­tas. Osoby, które pragną uczynić gest miłości bliźniego i pomóc najbardziej potrze­bu­ją­cym mogą je zabrać do domu, wypełnić pro­duk­tami spoży­w­czymi lub środ­kami czys­tości i dostar­czyć do koś­cioła przed ostat­nią niedzielą Adwentu. Będziemy chcieli dostar­czyć te pro­dukty potrze­bu­ją­cym w naszej wspól­no­cie przed świę­tami.

Ofi­ary składane na tacę w dzisiejszą niedzielę (II miesiąca) przez­naczamy na ogrze­wanie naszej świą­tyni.

Serdecznie dziękuję za posprzą­tanie naszej świą­tyni na dzisiejszą niedzielę Państwu: Marze­nie Ptaszyńskiej, Ire­nie Mły­narskiej i Jakubowi Pod­bil­skiemu. Sprzą­tanie koś­cioła w sobotę od godz. 18.00 po zakońc­zonych rekolekc­jach. O tę pomoc proszę Panie: Julię Adamek, Katarzynę Adamek, Mał­gorzatę Adamek, Anetę Czar­necką.

8. W ostat­nim tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty:

śp. Stanisławę Kluch

• za Zmarłą będą spra­wowane Msze św.

22 grud­nia g. 16.30 (Of. Koło Różań­cowe ze Stryjny)

4 sty­cz­nia 2022 r. g. 16.00 — w 30 dzień po śmierci

8 sty­cz­nia 2022 r. g. 16.00 — (Of. Państwo Sidorowie)

11 sty­cz­nia 2022 r. g. 16.30 – (Of. Stanisław Sobiesiak)

14 sty­cz­nia 2022 r. – g. 17.00 – (Of. Wiesława Kusiak)

w sty­czniu i maju – Msze święte Gre­go­ri­ańskie

śp. Marka Rudz­ińskiego

• za Zmarłego będą spra­wowane Msze św.

5 sty­cz­nia 2022 r. – w 30 dzień po śmierci

19 sty­cz­nia 2022 r. g. 16.30 (Of. Koło Różań­cowe z Woli Gardzienick­iej)

13 kwiet­nia 2022 r. g. 18.00 (OF. Córka chrzestna)

Msze święte miesięczne przez cały rok

śp. Stanisława Dry­gałę

• za Zmarłego będą spra­wowane Msze św.

11 sty­cz­nia 2022 r. g. 16.00 – w 30 dzień po śmierci

Pole­ca­jmy Bożemu Miłosierdziu naszych Zmarłych w ufnej mod­l­itwie.