XXXII Niedziela Zwykła 8 listopada 2020 r.

Przeży­wamy 32. Niedzielę Zwykłą. Przed świą­tynią zbier­amy ofi­ary do puszki na Fun­dację „Pomoc Koś­ciołowi w Potrze­bie“. Fun­dacja niesie pomoc dla uchodźców i prześlad­owanych chrześcijan.

11 listopada przy­pada 102. rocznica odzyska­nia przez Pol­skę niepodległości. Msze św. w naszym koś­ciele o godz. 7.30, 9.00 i 11.00. W cza­sie Eucharys­tii o godz. 11.00 będziemy mod­lić się w intencji naszej Ojczyzny. Różaniec wypominkowy w naszej Parafii w niedziele listopada aż do Adwentu o godz. 8.20 i 10.20.

Nasz świą­ty­nia w okre­sie zimowym jest ogrze­wana. W dzisiejszą niedzielę ofi­ary składane przez wiernych na tacę przez­naczamy na ogrze­wanie koś­cioła.

Serdecznie dziękuję Panu Mar­ci­nowi Sarzyńskiemu za prace w naszej świą­tyni i za czas poświę­cony dla dobra naszej wspól­noty.

Pragnę z całego serca podz­iękować wszys­tkim Parafi­anom i Goś­ciom, którzy w tym trud­nym dla wszys­t­kich cza­sie epi­demii otwier­ają swoje serca, aby wspomóc naszą wspól­notę parafi­alną. Czynią to poprzez mod­l­itwę, gesty miłości bliźniego i pomoc mate­ri­alną. Parafia wciąż funkcjonuje.

Osoby, które kieru­jąc się odpowiedzial­noś­cią za funkcjonowanie naszej wspól­noty, chci­ałyby ją wesprzeć mate­ri­al­nie, mogą to uczynić:

– pozostaw­ia­jąc dobrowolną ofi­arę w skar­bonie w koś­ciele

– wpła­ca­jąc dobrowolną ofi­arę na rachunek Parafii w BS w Rybczewicach

06 8689 0007 1003 0192 2000 0010 (z zaz­nacze­niem: na cele kultu religi­jnego).

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej dziękuję za posprzą­tanie naszej świą­tyni i przy­oz­do­bi­e­nie jej kwiatami Państwu: Maciejowi, Bar­toszowi, Agnieszce i Tere­sie Danielom, Izabeli, Wik­torii i Klaudii Bielakom. Dziękuję także Pan­iom z Gardzienic za uporząd­kowanie terenu wokół ołtarza pro­cesyjnego.

W min­ionym tygod­niu Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty śp. Mieczysława Wój­cika i śp. Jana Micha­laka. Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.