II Niedziela Zwykła 19 sty­cz­nia 2020 r.

Przeży­wamy dzisiaj 2 Niedzielę Zwykłą.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 – spotkanie infor­ma­cyjne dla uczest­ników wyjazdu inte­gra­cyjnego w Dolomity i do Toskanii. Osoby biorące udział w tym wyjeździe mogą już dokony­wać wpłaty II raty.

W imie­niu wspól­noty parafi­al­nej serdecznie dziękuję za posprzą­tanie świą­tyni Pan­iom: Alicji Gar­bal, Natalii Sko­rek, Maryli Sko­rek i Aga­cie Juszczyk-​Skorek.

Pole­cam uwadze wiernych prasę katolicką. Jest dostępny Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny dla dzieci. W przyszłą niedzielę w zakrys­tii będzie można zakupić grom­nice.

Bóg powołał do wieczności z naszej wspól­noty parafi­al­nej śp. Mar­i­ana Sko­rka i śp. Mar­i­ana Kowal­czyka. Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.