XXIV Niedziela Zwykła 16 wrześ­nia 2018 r.

Przeży­wamy 24. Niedzielę Zwykłą. Ofi­ary złożone do puszki w dzisiejszą niedzielę przekazu­jemy na Fun­dusz Ewan­ge­liza­cji w Środ­kach Masowego Przekazu.

Pro­gram dusz­paster­ski w 20182019 r.:

a. Uroczys­tość I Komu­nii Świętej będzie w naszej Parafii 9 czer­wca 2019 roku. Do końca wrześ­nia, bardzo proszę, o zgłaszanie dzieci, które decy­dują się na przeży­cie tego wielkiego wydarzenia w naszej Parafii. Spotka­nia dla dzieci przy­go­towu­ją­cych się do I Komu­nii Świętej – niedziela godz. 11.00.

b. spotka­nia dla narzec­zonych planu­ją­cych zawar­cie Sakra­mentu Małżeństwa – okres Wielkiego Postu 2019 – ter­miny do ustal­e­nia.

c. spotka­nia min­is­tran­tów i lek­torów – sob­ota przed ostat­nią niedzielą miesiąca o godz. 16.00. Zapraszamy chłopców którzy chcieliby pełnić tę posługę przy ołtarzu.

d. spotka­nia oazowe dla dzieci – w piątki w świ­etl­icy w Gardzieni­cach (godz­ina do ustal­e­nia)

e. W dni­ach 1213 października Parafia orga­nizuje piel­grzymkę do sank­tu­ar­iów maryjnych w Gietrzwałdzie i Świętej Lipce oraz do Sank­tu­ar­ium bł. Ks. Jerzego Popiełuszki na Żoli­borzu w Warsza­wie. Infor­ma­cje na sto­liku z prasą. Zapisy w zakrys­tii.

f. W dni­ach 27 kwiet­nia – 4 maja 2019 r. Parafia orga­nizuje wyjazd formacyjno-​integracyjny na Lazurowe Wybrzeże. Osoby zapisane na listę uczest­ników mogą już wpła­cać zal­iczkę w wysokości 550 zł. Mamy jeszcze kilka wol­nych miejsc. Spotkanie infor­ma­cyjne dla uczest­ników tego wyjazdu 23 wrześ­nia br. (niedziela), po Mszy św. o godz. 11.00.

g. W przyszłym roku nie przewidu­jemy wyjazdu waka­cyjnego dla młodzieży. Zachę­camy młodzież do udzi­ału w rekolekc­jach oazowych w tur­nusach zimowych i let­nich.

4.