X Niedziela Zwykła 10 czer­wca 2018 r.

Przeży­wamy dzisiaj 10. Niedzielę zwykłą.

17 czer­wca (niedziela) – ODPUST PARAFI­ALNY ku czci św. Antoniego z Padwy. Msze św. o godz. 7.30, 9.00 i 12.00 z pro­cesją eucharysty­czną. O pomoc w przy­go­towa­niu pro­cesji bardzo proszę druhny i druhów OSP, panie z Kół Żywego Różańca, rodziny z Koś­cioła Domowego, dzieci, które sypią kwiaty, dzieci i młodzież z OAZY, min­is­tran­tów i lek­torów. Trwają prace związane z kon­serwacja i mal­owaniem dachu na naszym koś­ciele po stronie zachod­niej.

Zbiórka dla kandy­datów do Litur­gicznej Służby Ołtarza w 16 czer­wca (sob­ota) o godz. 11.00. Zapraszamy szczegól­nie serdecznie chłopców, którzy w tym roku przys­tąpili do I Komu­nii świętej.

W ostat­nim cza­sie Bóg powołał do wieczności z naszej parafi­al­nej wspól­noty śp. Krzysztofa Kasperka i Emilię Pituchę. Pole­ca­jmy naszych Zmarłych Bożemu Miłosierdziu w ufnej mod­l­itwie.